Графік екзаменаційної сесії

Шановні викладачі та студенти!
На сайті факультету опубліковано графіки складання літньої сесії бакалаврами (1-4 курси) та підсумкової атестації здобувачів освіти ОР бакалавр та ОР магістр.
Просимо викладачів та студентів враховувати, що складання літньої сесії у 2020 році відбуватиметься виключно у дистанційній формі. Засоби проведення іспитів та заліків або визначаються викладачами самостійно, або колегіальним рішенням кафедри та завчасно доводяться до відома студентів. Відповідно до рекомендацій МОН, необхідно дотримуватися принципу надійної автентифікації здобувачів освіти.
 
Складання підсумкової атестації випускниками історичного факультету у 2020 році проходитиме в письмово-усній формі із застосуванням технологій дистанційного навчання у два етапи:
 
1. Складання тесту, заснованого на питаннях, які попередньо надавалися здобувачам для підготовки – з використанням засобу Google Forms.
2. Усна співбесіда здобувача з представниками екзаменаційної комісії – з використанням засобів для відеозв’язку (Zoom / Skype).
 
 • Факультет
 • Університет
 • Адреса
  Україна, 01601, Київ,
  Вул. Володимирська 60,
  Київський національний університет імені Тараса Шевченка, історичний факультет, кафедра історії стародавнього світу та середніх віків (ауд. 353).
 • Телефон
  +38 (044) 239 32 75
 • Е-mail

  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

© Усі права захищені 2011-2023