❗️ 27-28 жовтня 2022 року Кафедра історії стародавнього світу та середніх віків історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка проводить Міжнародну наукову конференцію «"Свій" vs "чужий": ідентичність в суспільствах стародавньої доби та середньовіччя». Після конференції планується публікація матеріалів доповідей.

? Конференція відбудеться онлайн на платформі Zoom. Посилання надійде у запрошені. Просимо слідкувати за оновленнями, оскільки, у зв’язку з війною в нашій країні, дата і час конференції можуть змінюватися.

? Для участі у конференції потрібно:
до 15 жовтня 2022 р. (включно) подати в оргкомітет заявку, в якій учаснику конференції слід зазначити свої:
- ПІБ
- дату народження
- науковий ступінь і вчене звання
- місце роботи (навчання) з повною адресою
- посаду
- назву наукової доповіді
- контактний телефон
- електронну адресу

October 27-282022
INTERNATIONAL CONFERENCE «"Ours" vs "Theirs": Identity in Societies of the Ancient Times and the Middle Ages» welcomes participants from all over the world who are interested in developing professional ties to exploring career opportunities. The primary goal of the conference is to promote scientific information interchange between researchers, developers, students, and practitioners working in (conference country and abroad).

? The conference will be held online (ZOOM platform). Participants will receive a link by email after registration. Details about Report`s Abstracts will be published after the conference ends. Application deadline 15/10/2022. Please fill out the form below and send to the email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
LANGUAGES:
• Ukrainian
• English

? PLEASE KINDLY FILL IN A SEPARATE REGISTRATION FORM FOR EACH CONFERENCE PARTICIPANT
Full Name
Highest Qualification
Affiliation /
Designation
Report title
City, Country
Mobile (With Country code)

Шановні абітурієнти! Саме на цих сторінках ви зможете дізнаватися точну та оперитивну інформацію щодо вступної кампанії 2020 року.

Офційний сайт історичного факультету

Шановні колеги, випускники, студенти!
Просимо вас звернути увагу на наше прохання, та долучитися до збору допомоги співробітниці кафедри історії мистецтв історичного факультету Дмитренко Ларисі Клайдівні, яка тривалий час намагається подолати важку хворобу.
На жаль, всі можливі фінансові ресурси родини та друзів вичерпано, а боротьба за життя продовжується.
Ми просимо вас не залишатися байдужими та згадати, що ми - одна родина, в якій допомагаємо один одному. Це потрібно доводити не лише під час спілкування, а й у важкі моменти, які можуть виникнути у кожного.
Просимо вас про можливу фінансову допомогу.
Карта Приватбанку 4149 4993 4759 7807 - Дмитренко Лариса Клайдівна.
Також є можливість передати готівку через Васюк Аллу Анатоліївну (0506372687) ауд.333, Дроган Наталю Вікторівну (0965034629) ауд.353, Ставнюк Оксану Вікторівну ( 0503306612) ауд.352 – історичний факультет.